Yılın oyunlarının seçildiği The Game Awards 2018 ne zaman?

0

Son yıllarda Gamescom ve E3 ile birlikte video oyun dünyasının en prestijli etkinliklerinden bir tanesi olan The Game Awards, her senenin en değerli oyunlarını seçmeye devam ediyor. Geride bıraktığımız sene The Legend of Zelda: Breath of the Wild‘ın seçildiği törende bu sene hangi oyunların yarışacağını merak ediyoruz. Ayrıca bu sene çıkan God of War, Monster Hunter World ve daha çıkması beklenen onlarca oyundan hangisinin Yılın Oyunu Ödülü’ne layık görüleceği merak konusu olmuş durumda.

The Game Awards 2018 ne zaman düzenlenecek?

Rockstar Games’in, Red Dead Redemption 2 ile katılacağı törende ödül çok büyük ihtimalle Rockstar Games ekibine gidebilir. Ayrıca törende aynı Gamescom ve E3 fuarlarında olduğu gibi yeni oyunların da tanıtılması bekleniyor. Tanıtılan oyunlar hakkında elde edeceğimiz yeni videolar ve bilgiler de işin cabası oluyor.

Los Angeles‘ta düzenlenecek olan tören, Geoff Keighley‘in Twitter üzerinden açıkladığı bilgiye göre 6 Aralık tarihinde düzenlenecek. Büyük oyun fuarlarına nazaran daha görkemli şovlara imza atan The Game Awards, bakalım bu sene nasıl geçecek?