“Crackdown 3’ü erken duyurduk”

0

Ertelenme haberinin ardından oyuncuları üzen Crackdown 3’ün uzun yapım aşaması süreci devam ediyor. Microsoft’un büyük umutlar bağladığı oyun hakkında Gamescom 2017 fuarında bazı bilgiler verildi. Yabancı basına konuşan Microsoft’un tepe isimlerinden Shannon Loftis, Crackdown 3’ün erken duyurulduğunu söyledi. Crackdown 3’ü ilk olarak E3 2014 fuarında görmüştük. 2016 yılında çıkacağı söylenen oyun, sonrasında 2017’nin sonuna ertelenmişti. Geride bıraktığımız günlerde ise oyunun 2018’in ilkbahar dönemine ertelendiği haberini almıştık.

Crackdown 3’ün ertelenmesinin sebebi ise oyunda yer alan modların yüksek kalitede oyuncuya sunulması olarak gösteriliyor. Oyunda tek kişilik senaryo modunun yanında co-op, rekabetçi ve Wrecking Zone isimli modların bulunduğu belirtelim. Diğer bir yandan Shannon Loftis, henüz duyurmadıkları oyunlarının olduğunu söylüyor.

Oyuncular bu açıklamadan sonra heyecanlandı ancak Xbox’ın Gamescom 2017 sunumundan sonra sizin pek fazla heyecanlanmamanızı öneririm. Keza World First başlığı altında PlayerUnknown’s Battlegrounds ve Cup Head gibi daha önceden duyurulan oyunları tekrar gösteren Microsoft’tan her şey bekleyebiliriz.